Forum Inne Archiwum

Odrzucone Rekrutacja na freebuild (Pomocnik) Rozpoczęty przez Kolunio_TV

Postów w temacie: 3
Kolunio_TV
Użytkownik

Użytkownik
0
1 postów 1 threads Dołączył: Mar 2019
16-03-2019, 16:12 -
Nick: Kolunio_TV
                                                                                                                                                                                                                     Wiek: 14 Lat

Imię: Adam
                                                                                                                                                                                                                                 O jaką rangę się starasz?: Staram się o range pomocnika

Dlaczego Ty?: Ogarniam komendy 10/10 umiem ładnie budować gram na tym serwerze od 2 lat, przeczytałem 3 razy regulamin i przestrzegam go nie obrażam innych graczy i lubie im pomagać jak czegoś nie wiedzą. LjayMC to mój ulubiony serwer. Myślę że przyjmiecie mnie jako rekruta na rangę pomocnika.

Co wniósłbyś na serwer będąc w administracji?: bym wyciszał graczy na 1 dzień za reklamowanie serwerów i za obraze Administracji bym sprawdzał i banował graczy co teleportują innych na PvP  pisząc na chacie na przykład: kto chce 64 kluczy premium to /tpa. i bym wysłuchiwał graczy

O mnie: lubie  gry komputerowe  nazywam sie Adam mam 14 Lat mój uluniony serwer to LjayMC. Gram w minecraft od roku 2017 jestem    Youtuberem mam 207 subsckrypcji. chodzę do 7 klasy uwielbiam zwięrzęta i Ljay'a.
Tomosia
Użytkownik

Użytkownik
18
351 postów 4 threads Dołączył: Oct 2017
16-03-2019, 16:24 -
Cześć

Formatowanie trochę Ci się zepsuło, chodzi mi o wiek i o jaką rangę się starasz. Brakuję punktu "Doświadczenie". Podanie chaotyczne, gdzie można szczerze powiedzieć, że w chamski sposób się reklamujesz, tak ja to odczuwam. Treść jest znikoma, niepowalająca. Momentami brak znaków interpunkcyjnych.. gdzie samo podanie czyta się jak jedno sklejone "coś". "(...) banował graczy co teleportują innych na PvP (...)" banowaniem zajmuję się Moderator, nie Pomocnik, co najwyżej możesz to zgłosić komuś "wyższemu" w Administracji.

Jestem na Nie.
ziarno56
Użytkownik

Użytkownik
0
7 postów 0 threads Dołączył: Feb 2019
16-03-2019, 17:48 -
słabe podanie jestem na nie
OfTheBest
Moderator Forum

25
429 postów 1 threads Dołączył: May 2018