Forum Inne Archiwum

Odrzucone Podanie o pomocnika Rozpoczęty przez Krzysiek[Game]

Postów w temacie: 9
Krzysiek[Game]
Użytkownik

Użytkownik
0
1 postów 1 threads Dołączył: Mar 2019
14-03-2019, 20:33 -
Witajcie!!!

Nick: Mój nick to KrzysiekGame
Imię: Na imię mi Krzysztof

O jaką rangę się starasz?:
Staram się o rangę Pomocnik.

Doświadczenie:
Doświadczenie zdobyłem grając na kilku małych serwerach z czego na jednym byłem moderatorem. Oczywiście znam komendy do pełnienie funkcji pomocnika i mam zamiar wykorzystywać je słusznie z regulaminem czyli ogólnie mówiąc  nie mam zamiaru faworyzować.

Dlaczego Ty?: 
Myślę że nadaje się na pomocnika . Na serwerze jestem bardzo aktywny często udzielam się na chacie i pomagam graczom , którzy potrzebują pomocy. I na trybie EasyHC jest na razie  przypisany tylko 1 pomocnik więc myślę, że przyda mu się pomoc np. gdyby był podczas walki. Myślę, że jeden pomocnik to za mało jak na około 24 graczy.

Co wniósłbyś na serwer będąc w administracji?:
Wniósł bym na serwer to że np. kiedy pomocnik z EasyHC miał by z/w albo by go nie było pilnował bym chatu na serwerze bądź miał by walkę i nie mógł tego zrobić. Wniósłbym także porządek na tym trybie i starał się przyjmować tez zgłoszenia z innych.

O mnie:
Nazywam się Krzysztof i mam 15 lat. W tym roku będę kończył 8 klasę. Moim ulubionym przedmiotem  w szkole jest matematyka. Kiedy nie gram spędzam czas aktywnie. Jednym z moich ulubionych sportów jest piłka nożna.

Dziękuję za uwagę!!!

Pozdrawiam
KrzysiekGame
PoprostuIzI
Użytkownik

Użytkownik
0
29 postów 7 threads Dołączył: Jul 2018
14-03-2019, 20:39 -
Siemka

Widuje cię na serwerze bardzo często i widzę, że starasz się pomagać jak tylko możesz. I tu masz +
Owszem przyda mi się pomoc na tym trybie bo jak mówiłeś, że np jeśli mam walke to nie mg tego zrobić i tak to jest prawda dziś był kolejny taki przypadek i upominałeś graczy gdy ja nie mogłem i tu masz kolejnego +
Znam cie i widzę, że się bardzo starasz i zależy ci na tej randze.
Jeśli chodzi o podanie to mi się podoba. Minimalnie krótkie, lecz wiem, że męczyłeś się z tym podaniem i strasznie zależało ci na tym, by było jak najlepsze. Kolejny +

Minusów nie widzę ani w podaniu ani w twoim zachowaniu.

Jestem na TAK !  

Życzę ci Powodzenia oraz pozdrawiam IzI~
Lubie_LJAYA
Użytkownik

Użytkownik
0
51 postów 20 threads Dołączył: Jun 2018
14-03-2019, 20:43 -
Dzien dobry.

Przyczepie sie do za duzych przerw miedzy pytaniami ( Pozdrawiam Tomosie )

Reszta spoko.
Jestem na TAK
Ahlyda
Użytkownik

Użytkownik
1
12 postów 1 threads Dołączył: Jul 2018
14-03-2019, 21:03 -
Hejcia Big Grin

Jesteś aktywny na serwerze . 
Przestrzegasz regulamin.

Minusów nie widze.

Jestem na TAK!

Powodzenia ^^
Tomosia
Użytkownik

Użytkownik
17
352 postów 4 threads Dołączył: Oct 2017
14-03-2019, 22:06 -
Cześć

Lubię się przyczepiać do formatu podań, gdyż ono pokazuję Ciebie oraz nie raz już widziałam takową rzecz w innych podaniach, które według mnie są bezsensowne :
"Nick: Mój nick to KrzysiekGame
Imię: Na imię mi Krzysztof " Po co, po co pisać "Mój nick to..." skoro masz napisane "Nick"itd... syzyfowa praca., zmarnowane 30 sekund, które mogłyby bardziej "dopieścić" podanie.

"Wniósł bym na serwer (...)" "Wniósłbym także (..)" to jak piszemy, razem czy osobno? "(...) miał by z/w albo by go nie było pilnował bym chatu na serwerze (...)" no takie masło maślane, starasz się o pomocnika.. więc oczywistym faktem jest to, że pilnowałbyś czatu jak jestem sam jako Pomocnik na trybie i trochę według mnie to zdanie się nie klei. " pomagam graczom" no z tym pomaganiem to ja nie wiem, może na trybie HC faktycznie się udzielasz i pomagasz graczom (nie pod kątem dawania itemów) to na trybie FB jakoś tego nie zauważyłam.. no może mi to ucieka, gdy mam swoje rzeczy na głowię. Szczerze czytając to zdanie "Myślę, że jeden pomocnik to za mało jak na około 24 graczy." wybuchłam śmiechem. Tryb Skyblock ma 150 graczy.. gdzie momentami jest 1 Pomocnik, daję sobie radę, aczkolwiek owszem jest ich też więcej. Tryb FreeBuild, niegdyś tryb.. na, którym Pomocników/Moderatorów było 0, gdyż każdy wolał Skyblock'a.. ale czasy się zmieniły i jest przynajmniej ten 1, gdzie graczy momentami też jest ponad 50 i jakoś daje się radę.. więc nie wiem.. albo inaczej nie potrafię tego zdania zrozumieć, może przez to, że na owym trybie nie gram często i faktycznie, nie wiem jak sytuacja wygląda. Nie bierz tego do siebie, to tylko moja opinia jak widzę przytoczone przez Ciebie zdanie, każdy może mieć inne. Wracając... co do podania, nie zadowala treściowo, odstępy które mają oszukać oko czytelnika i sprawić, że jest ono dłuższe (Pozdrawiam Lubie_LJAYA). Punkt o Tobie, gdzie masz siebie pokazać.. piszesz 4 zdania, gdzie już pierwsze i tak było przytoczone na początku, więc łącznie 3 nowe informacje o Tobie, które nie zadowalają mnie osobiście. Podanie wygląda, jakbyś się troszeczkę zmuszał pod względem treści, ale niestety i tak jest krótkie.

Nie znam Cię osobiście oraz nie znam Cię dobrze jako gracza, nie wiem jak się zachowujesz w swoim środowisku, dlatego oceniam Twoje podanie. Jako osoba, która nie ma zielonego pojęcia, jak bardzo Tobie zależy na owej randze.. czy tylko do "popisania" się przed znajomymi, uważam że mógłbyś się bardziej postarać i pokazać tym podaniem, że Ci zależy w 98% na randze Pomocnika.

Kończąc już.. moja ocena na chwilę obecną to Nie. Jeżeli pokażesz mi na innych trybach jak będę online, że Ci zależy i nie chcesz rangi do "popisania" się przed kumplami, tylko faktycznie masz chęć pomocy innym to zmienię swoją opinię na pozytywną.
konturek
Użytkownik

Użytkownik
0
3 postów 0 threads Dołączył: Jan 2019
15-03-2019, 13:14 -
jestem na TAK
jacob5124
Użytkownik

Użytkownik
0
2 postów 0 threads Dołączył: Feb 2019
15-03-2019, 14:30 -
Cześć, widuje Krzyśka bardzo często na serwerze widzę że pomaga innym pomocnikom i moderatorom, przestrzega regulaminu nie ma żadnych minusów na to podanie więc jestem na TAK

Pozdrawiam Smile
stefu
Użytkownik

Użytkownik
9
348 postów 21 threads Dołączył: Jan 2018
15-03-2019, 15:02 -
Witaj.
Widzę cię na tym stanowisku lecz... popraw swoją aktywność, oraz podanie.
Aktualnie neutralny z przewagą na tak.
Powodzenia.
ziarno56
Użytkownik

Użytkownik
0
7 postów 0 threads Dołączył: Feb 2019
15-03-2019, 16:14 -
Jestem na Tak!

Pozdrawiam ^^
OfTheBest
Moderator Forum

25
429 postów 1 threads Dołączył: May 2018
16-03-2019, 08:32 -
Liczne błędy w podaniu oraz brudna historia konta(mnóstwo warnów za słowa). Nie widzę prawie niczego, co by przemawiało za tym, aby Twoje podanie zaakceptować.

Podanie zostało odrzucone.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2019, 08:32 przez OfTheBest.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości