Forum Inne Archiwum

Odrzucone rekrutacja o pomocnika Rozpoczęty przez disofkis

Postów w temacie: 3
disofkis
Użytkownik

Użytkownik
0
1 postów 1 threads Dołączył: Mar 2019
13-03-2019, 14:48 -
Nick: krystian_pom_
Imię: Krystian 

O jaką rangę się starasz?: staram się o range pomocnika na freebuild.
Big Grin Big Grin
Doświadczenie: W moim życiu nigdy nie miałem szansy na range typu pomocnik , bo ludzie mówili że się nie nadaje że jesteś głupi i nic nigdy nie osiągniesz , ale w sercu wiem że się nadaje i żadni ludzie żadne słowa nie przeszkodzą mi w osiągnięciu tej rangi i wieże że tu mi się uda . Wiem na czym ta praca polega np pilnowanie czatu , ale jak już wspominałem nigdy nie miałem szans i próbuję zmienić bieg historii będzie to ciężkie ale pokonam to i pokażę ludziom że nie mieli racji .

Dlaczego ty:? Ponieważ chcę pokazać ludziom że nie mieli racji że pomylili się co do mnie. Gram na tym serwerze już od 2015 roku. Tylko nie uważajcie mnie osobę która nic nie potrafi , dlatego właśnie  też to pisze że osiągnę więcej niż ci ludzie którzy mnie wyzywali i mówili że nic nie osiągnę. Umiem posługiwać się rangą pomocnika więc nie będę miał najmniejszego problemu z tą pracą.

Co wniósł byś na serwer będąc w administracji?: Chcę ukarać osoby które nie przestrzegają regulaminu oraz pomagać administracji nad opiekowaniem się nad serwerem czyli przypisaną prace którą musi spełniać pomocnik będąc w administracji.

O mnie: Mam na imię Krystian mam 16 lat chodzę do szkoły pod numerem 2 w warszawie.Od małego miałem problemy zdrowotne moi rodzice musieli ciągle jechać do szpitala ponieważ miałem zapalenia płuc , problemy z 
jądrami , oraz kiedyś kolega przywalił mi kijem grubości  5 cm miałem całą twarz w krwi więc pojechałem na całe 23 dni do szpitala.Na szczęście to wszysko się skończyło ale to nie było tak że raz zapalenie płuc to było nąstop bez przerwy.Moim zainteresowaniem jest piłka nożna nawet chciałem uczęszczać do akademii ale usłyszałem od innych jak gadali że cały mecz przegraliśmy przez nowego czyli mnie serce mi się złamało uciekłem i nigdy nie wróciłem na stadion na trening. Mam kotka i psa . Mieszkam na dużej posesji . Lubię wf .
No to w większości cała moja historia. ps przepraszam za chaotyczność w podaniu.

Oraz wiem na czym ta praca polega czyli pilnowanie czatu oraz znam komendy potrzebne do tej pracy mam dużą aktywność bo gram od 2-3 godz na serwerze.
Tomosia
Użytkownik

Użytkownik
18
351 postów 4 threads Dołączył: Oct 2017
13-03-2019, 14:58 -
Cześć

" Gram na tym serwerze już od 2015 roku. " tylko, że serwer jest wrzesień 2017 r. nie wiem, skąd pomysł na 2015 rok. Nawet pierwszy filmik na kanale LJay'a jest z serwera, aczkolwiek od 1 edycji.. no ale to i tak nie jest 2015 rok. Miał jeszcze serwer survival.. ale to rok 2016, więc.. też trochę daleko od 2015 roku.

Podanie jest okej, monotoniczność trochę spada, dobrze się je czyta.. aczkolwiek no nie wiem skąd ten 2015 rok Ci się wziął.

Na chwilę obecną jestem na Nie.. nie przekonałeś mnie tak mocno aby dać ocenę pozytywną.
stefu
Użytkownik

Użytkownik
9
348 postów 21 threads Dołączył: Jan 2018
13-03-2019, 16:51 -
Witaj.
Jestem na nie.
OfTheBest
Moderator Forum

25
429 postów 1 threads Dołączył: May 2018