Forum Inne Archiwum

Odrzucone [Podanie] BigPopper Rozpoczęty przez BigPopper

Postów w temacie: 6
BigPopper
Użytkownik

Użytkownik
0
10 postów 4 threads Dołączył: Nov 2018
11-03-2019, 18:49 -
Nick: Mój nick z gry to BigPopper.

Imię: Mam na imię Kamil.

O jaką rangę się starasz?: Staram się o rangę Pomocnika.

Doświadczenie: Znam podstawowe komendy Administracji. Znam WorldEdit. Na jednym serwerze rok temu byłem Adminem. Rekord graczy tego serwera to 70. Dziennie było tam około 40 graczy. Serwer został zamknięty w Sierpniu 2018 roku.

Dlaczego Ty?: Często jestem blisko Administracji. Staram się pomagać dla Administracji. Zgłaszam osoby które nie stosują się do Regulaminu. Też pomagam graczom, upominam osoby na chacie. Gracze często się pytają: ,,Co daje ranga VIP/ULTRA/HYPER?''
Odpowiedz jest prosta: ./rangi. Nie każdy nowy gracz wie wszystko o danym serwerze, więc warto jest mu pomóc, może Ty kiedyś będziesz potrzebował pomocy i on ci pomoże.

Co wniósłbyś na serwer będąc w Administracji?: Gracze często łamią serwerowy Regulamin. Piszą CapsLoockiem, spamują zaproszeniami czy nawet floodują. Czasami widzę też brzydkie słowa. Z miłą chęcią dał bym tego warna, ale niestety jestem graczem.
W przyszłości jako Moderator chciałbym porządnie dbać o chat, eliminować cheaterów i usuwać afczarki. Bym chciał aby ten serwer był miły dla każdego nowego gracza. Aby gracze tu byli dla siebie mili i aby nikt nie łamał Regulaminu Serwera Ljaymc.pl

O mnie: Witam was! Mam na imię Kamil. Mam 14 lat. Obecnie jestem w ósmej klasie Szkoły Podstawowej. Bardzo lubię Informatykę i Sport. Jestem technikiem od Discorda. Moją najlepszą grą jest Minecraft. Gram w nią od 10 lat czyli już 4 lata za mną. Dziennie gram na Ljaymc.pl od 4 do nawet 6 godzin. Czasem mam trochę nauki do sprawdzianów itd. Wtedy gram takie 2 - 3 godziny. Jestem spokojną i miłą osobą. Też jestem bardzqo pomocny. Na waszym serwerze dostałem jedną karę od 0vo za Caps. On mi się włączył niechcący.
Nie jestem irytujący i nie przeszkadzam gdy ktoś robi coś ważnego a ja o tym wiem. Jeżeli znajdzie się jakaś osoba która nie widziała mnie na serwerze to widocznie gra w innych godzinach lub nie zwraca na mnie uwagi. Jeśli ktoś ma do mnie jakieś pytania to proszę śmiało pisać w wiadomości prywatnej na Forum lub Discord. Moja nazwa Discord: Kamil#8184. Pozdrawiam Oceniających tą Rekrutację, pozdrawiam Graczy serwera  Ljaymc.pl i Administrację.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2019, 07:32 przez BigPopper. Powód edycji: Editet: Kary
Moje obecne rangi:

SkyBlock:
- Gracz

FreeBuild:
- Gracz
OfTheBest
Moderator Forum

25
429 postów 1 threads Dołączył: May 2018
12-03-2019, 12:10 -
Co do Twojego podania jak i Twojej osoby nie mam zastrzezen, tak muszę się przyczepic do aktywnego warna na Twoim koncie od pomocniczki "v0w" za caps locka, nie jest to duze przewinienie, poniewaz caps lock mogl Ci się włączyć bez Twojej wiedzy "przypadkiem", lecz regulamin mówi jasno iz nie mozna miec aktywnego ostrzezenia w momencie pisania podania o range na forum.
BigPopper
Użytkownik

Użytkownik
0
10 postów 4 threads Dołączył: Nov 2018
12-03-2019, 14:29 -
Mam pytanie. Jest szansa aby po prostu podanie ocenić za 6 dni? Najpierw napisałem podanie a potem dostałem Warna. Bym był wdzięczny jak by było można zaczekać te sześć dni. Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2019, 14:31 przez BigPopper. Powód edycji: Dopisanie 1 zdania.
siekierax
Użytkownik

Użytkownik
7
115 postów 14 threads Dołączył: Sep 2018
13-03-2019, 07:48 -
Jestem na Nie!
Od odrzucenia twojego ostatniego podania nie minęło 30 dni
http://ljaymc.pl/forum/showthread.php?ti...=BigPopper
Poza tym w tym podaniu piszesz że masz 14 lat a w tamtym że w maju będzie 13 lat To w końcu jak?
Przecież to z tego samego roku.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2019, 08:00 przez siekierax.
Mefissa_Lucka
- Pan Policjant -

Użytkownik
4
150 postów 23 threads Dołączył: Nov 2018
13-03-2019, 08:04 -
Brawa dla Siekieraxa za znalezienie dość istotnej informacji.
Jestem na nie.
Tomosia
Użytkownik

Użytkownik
17
352 postów 4 threads Dołączył: Oct 2017
13-03-2019, 09:39 -
Cześć

Co tu wiele mówić.. Wszystko wypisane wyżej.

Jestem na Nie.
OfTheBest
Moderator Forum

25
429 postów 1 threads Dołączył: May 2018
13-03-2019, 14:54 -
Podanie zostało odrzucone.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości