Nowa edycja Rozpoczęty przez Alkoholik

Postów w temacie: 5
Alkoholik
Użytkownik

Użytkownik
0
2 postów 2 threads Dołączył: Feb 2019
05-02-2019, 14:09 -
Witam, chciałabym spytać kiedy zaczyna się nowa edycja?  Heart
stelgizz
Użytkownik

Użytkownik
0
23 postów 2 threads Dołączył: Sep 2018
05-02-2019, 18:33 -
Nowa edycja sb będzie (według moich informacji) w lutym lub na wiosnę.
Dzień Dobry
Mefissa_Lucka
- Pan Policjant -

Użytkownik
4
135 postów 22 threads Dołączył: Nov 2018
06-02-2019, 00:31 -
Dopiero co jest nowa edycja i nie widzę sensu, aby już/wkrótce odpalić nową edycje.
Ktoś puścił fałszywą plotkę...
Tomosia
Użytkownik

Użytkownik
11
245 postów 4 threads Dołączył: Oct 2017
06-02-2019, 11:11 -
Cześć

Po co mówić coś o nowej edycji, skoro nie ma konkretnych informacji. Nawet ja jako Pomocnik nie jestem poinformowana, że takowa ma być w lutym czy tam we wiosnę jak tak piszecie, co poniektórzy. Równoznacznie z taką nie potwierdzoną informacją, możecie dostać w nagrodę karę, za wprowadzanie graczy w błąd, gdzie uwierzcie takowe warny w mc już leciały. Jeżeli nie macie informacji w 90% potwierdzonej bądź nie znacie w 100% czegokolwiek o tej "nowej edycji" to lepiej o tym nie pisać, nie jest to ciekawe ani przyjemne, jeżeli nagle setka graczy będzie wypytywać "kiedy nowa eda" "ej nowa eda" "dajcie nowa ede".. i na dodatek o dacie "premiery" nie zostali poinformowani przez Właściciela/Moderatora/Pomocnika Tylko przez graczy.. Plotki może dla niektórych ciekawe są... ale jeżeli przechodzi plotka przez 200 graczy to 199 razy owa plotka straciła główny szczegół. Więc ładnie Was proszę, przestańcie wypytywać, kiedy ona ma być i nie wprowadzać graczy w błąd, jeżeli nie macie 98% potwierdzonego info, bo szczerze takim zachowaniem w moich oczach na nową edycję powinniście poczekać jeszcze dobre kilka miesięcy. Jak ma być to będzie, nie od razu Rzym zbudowano. Oraz przypomnę, że nad serwerem nie pracuje grupa robotów tylko ludzie.
adikusy
Myślisz o tym co ja?

Użytkownik
1
82 postów 26 threads Dołączył: Dec 2017
13-02-2019, 22:52 -
Hej!

Nowa edycja będzie kiedy będzie! Nikt tego nie wie!

Pozdrawiam!
Śmiejemy się z innych a i tak jesteśmy tacy sami...
Nerdy1337
Użytkownik

Użytkownik
6
123 postów 10 threads Dołączył: Sep 2017
15-02-2019, 16:38 -
@Adikusy, nie wiem czy to ma sens tutaj się jeszcze wklejać, ponieważ Tomosia już wszystko napisała "Po co mówić coś o nowej edycji, skoro nie ma konkretnych informacji. Nawet ja jako Pomocnik nie jestem poinformowana, że takowa ma być w lutym czy tam we wiosnę jak tak piszecie, co poniektórzy". Więc po co tu jeszcze coś dodawać? Po tym co napisała, można zrozumieć, że będzie wtedy, kiedy ma być. Więc proszę nie nabijać sobie postów, przez takie właśnie wątki, które już powinny być zamknięte. Oczywiście, nie mam nic do ciebie, ale  takie posty są po prostu niepotrzebne.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2019, 16:41 przez Nerdy1337.
Pozdrawiam ~Nerdusss

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości