Moderator dla tomosia Rozpoczęty przez Krawczenko

Postów w temacie: 9
Krawczenko
Użytkownik

Użytkownik
0
6 postów 4 threads Dołączył: Jan 2019
Wink  21-01-2019, 20:18 -
Tomosia moim zdaniem zasługuje na moderatora na forum ponieważ widać że chcę pomagać ludziom ale nie ma do tego uprawnień. Zasługuje na to bo cały czas siedzi na tym forum i nic z tego nie ma. Odpowiada na wszystkie pytania i wątki i chyba należy jej się coś więcej niż pomocnik na serwerze .Mimo że nie ma uprawnień to robi tu więcej niż wy (bez obrazy ale tak jest)(Pozdrooooo) Cool Cool
Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-01-2019, 23:15 przez Krawczenko.
Mefissa_Lucka
- Pan Policjant -

Użytkownik
4
135 postów 22 threads Dołączył: Nov 2018
21-01-2019, 20:36 -
Jestem za.

Pod warunkiem, że Tomosia życzy sobie :)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2019, 14:18 przez Mefissa_Lucka.
(Jestem zwykłym graczem)
[Obrazek: mXPKbdD.gif]
marcelkox383_v2
Użytkownik

Użytkownik
0
111 postów 16 threads Dołączył: Aug 2018
21-01-2019, 21:20 -
Jestm za, i szanuje Krawczenko
Kocham Dominike! Tongue
ORGINALNY
Użytkownik

Użytkownik
0
18 postów 7 threads Dołączył: Mar 2018
24-01-2019, 12:00 -
Jestem na nie
Tomosia
Użytkownik

Użytkownik
11
245 postów 4 threads Dołączył: Oct 2017
24-01-2019, 14:39 -
Cześć

Widzę po tytule i treści, że wątek dotyczy mojej osoby i aktywności na forum, więc się wypowiem. Jako, iż jestem Pomocnikiem na serwerze, staram się pomóc na tyle ile potrafię, również na owym forum, gdzie nie zawsze jestem w stanie, gdyż w grę wchodzą różne wątki, które momentami są napisane w sposób, gdzie trzeba się domyśleć o co autorowi chodzi, ale również są wątki odnośnie unbanów, gdzie mogę się tylko wypowiedzieć jak ja widzę ową sytuację. Moja ranga nie zajmuję się sprawą banów, gdyż od tego jest Moderator (Nie mylić z Moderatorem Forum), który ściąga i nadaje bany. Co do mojej aktywności.. ''Zasługuje na to bo cały czas siedzi na tym forum i nic z tego nie ma.'' Tak na forum siedzę cały czas, kontroluję co się dzieję aktualnie na forum, oceniam podania, czytam różne problemy itp, moja aktywność może być spowodowana tych, iż jedną z nielicznym zakładek w przeglądarce jest właśnie forum, gdzie jak mam czas to wchodzę, przeglądam i staram się pomóc na tyle ile jestem w stanie, gdzie nie tylko robię to dlatego, że posiadam rangę Pomocnika, ranga szczerze nie ma tu żadnego znaczenia chyba, że w grę wchodzą wątki gdzie tylko Administracja może się wypowiedzieć. Więc co do mojej aktywności to, to chyba tyle. "Odpowiada na wszystkie pytania i wątki i chyba należy jej się coś więcej niż pomocnik na serwerze " no i właśnie tu jest problem, nie odpowiadam na wszystkie pytania i wątki, gdyż tak jak mówiłam niektóre potrzebują opinii Moderatora serwera np.: bany, chyba że wątek jest tak ściśle napisany, że może wypowiedzieć się również ktoś z niższą rangą np: Pomocnik. Czy należy mi się coś więcej niż pomocnik na serwerze, szczerze wątpię. Napisałam podanie na pomocnika, które zostało zaakceptowane i to właśnie w grze mam rangę. Jeżeli na forum byłyby przyznawane rangi to prędzej byłby to właśnie Pomocnik, nie wyższa, ponieważ Moderatorem nie jestem. "Mimo że nie ma uprawnień to robi tu więcej niż wy" tak, nie mam uprawnień na forum, gdyż jestem tu użytkownikiem jak 90% innych członków. Czy robię więcej niż inny, szczerze nie wiem.. każdy wchodzi tutaj gdy ma czas i zajmuje się tym co do niego należy. Niemniej jednak cieszę się, że moja aktywność została zauważona przez graczy w jakiś sposób, czy to chat forum, odpowiadanie na forum, pomoc itp. To chyba tyle, co bym miała do powiedzenia w tej sprawię. Nie będę pisać rzeczy typu, ''dzięki, fajnie chce rangę'', jeżeli by już tam kiedyś miała ona być (szczerze nie mam pojęcia dlaczego) to lepiej "zdobyć" ją w legalny sposób.

Mówiłam i mówić będę to, że jestem członkiem w Administracji nie znaczy, że zależy mi na byciu ''popularnym'' ''lubianym'' ''znanym'', równie dobrze mogę z nikim nie pisać i wykonywać swoją ''pracę'' To czy jestem doceniana czy nie, ranga tu nie ma znaczenia, bardziej powinno liczyć się to jakim jest się graczem dla innych. Jestem Pomocnikiem, który kara za (prawie) wszystko, niezależnie od tego jaką ma rangę i jakie mamy ze sobą znajomości oraz również dotyczy się to wszelakiej pomocy. Kończąc już tą dziwną i ''maślaną'' wypowiedź, jeszcze raz dziękuję, że doceniacie moją aktywność i macie odwagę aby zrobić taki wątek, gdzie nie każdy by się posunął do takiego czynu Smile
stefu
Użytkownik

Użytkownik
8
305 postów 21 threads Dołączył: Jan 2018
24-01-2019, 18:17 -
Witam.
Fajnie że macie takie zdanie lecz...
To czy ktos dostanie awans nie zależy od graczy, lecz od osób które sie tym zajmują.
HashKing
HashKing

Użytkownik
-7
120 postów 8 threads Dołączył: Mar 2018
01-02-2019, 01:12 -
Zastosuj wzor podania!
Zaczynamy od Pomocnika!
Twoj wiek jest bardzo maly!
Jestem na nie!
Mefissa_Lucka
- Pan Policjant -

Użytkownik
4
135 postów 22 threads Dołączył: Nov 2018
01-02-2019, 13:27 -
HashKing, czytałeś to w ogóle?
To nawet nie jest podanie, więc fajnie wiedzieć, że masz skopiowaną formułkę.
Pieruk
owo

Użytkownik
7
109 postów 3 threads Dołączył: Aug 2018
09-02-2019, 18:00 -
Ja również jestem za Big Grin
Jakub Oniszk
Kubal3

Użytkownik
0
22 postów 3 threads Dołączył: Aug 2018
15-02-2019, 22:22 -
Stefu ma rację, to nie zależy od nas tylko od osób wyżej. Mimo że wszyscy jesteśmy jednego zdania. Ale moim skromnym zdaniem nie powinniśmy wtrącać się w sprawy administracji...
a tak ogólnie byłbym "za" gdybym miał na to wpływ.
Dziękuje i życzę miłego dnia/wieczoru zależy kiedy to czytasz.  Tongue

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości